Спецпропозиція для станцій під "зелений" тариф на обладнанні C&T Solar та PrimeVOLT

Спецпропозиція для станцій під "зелений" тариф на обладнанні C&T Solar та PrimeVOLT

Компанія ППФ "Покрівля&фасад" пропонує супербюджетні комплекти для будівництва сонячних електростанцій під "зелений тариф" потужністю 10, 15, 20 і 30 кВт!

Ми підготували спеціальні комплекти на базі мережевих інверторів PrimeVOLT (Тайвань) і полікристалічних фотомодулів З&T Solar 280 Вт.

У комплект входить:

  • Інвертор PrimeVOLT. Мережеві інвертори PrimeVOLT оснащені вбудованим вимикачем постійного струму і збираються у влитому корпусі, що робить їх особливо довговічними. Оснащені вбудованим реєстратором даних, доступ до яких можливий через вбудований веб-сервер або хмарний веб-портал. Комунікаційні можливості: Ethernet або Wi - Fi (опціонально, за допомогою USB адаптера).
  • Робляться в Тайвані, мають сертифікати VDE - AR - N 4105, VDE 0126-1-1/A1, PEA, MEA. Ефективність
  • Перетворення інверторів досягає 98,3.
  • Модулі C&T Solar 280Вт. Сонячний модуль (сонячний каркасний модуль) виконаний у вигляді панелі, поміщеної в каркас з алюмінієвого профілю. Панель є фотоелектричним генератором, що перетворює світловий потік в електричну енергію, складається із загартованої, просвітленої, з поверхнею антивідблиску скляної плити з що герметично ламінують на ній елементами. Із заднього боку знаходиться клемна коробка, призначена для підключення панелі. Продуктивність: 95 5 років; 90 10 років; 85 18 років; 80 25 років.

Робоча температура - 40 °C. Це високонадійні компоненти, що поєднують в собі високу якість і ефективність при помірній ціні!

Усе устаткування ретельно тестували на сумісність, усе робоче, завезено в Україну офіційно (є усі документи, що підтверджують законність імпорту і сплату усіх митних платежів), усі документи для підключення і постановки на облік.

Ціни з ПДВ. Комплекти включають тільки інвертор і фотомодулі. Кріпильні системи, провідники та захист не входять в комплект. Акція діє з 20.11.2018 до закінчення товарних запасів.

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали