Спецпропозиція для станцій під "зелений" тариф на обладнанні преміальних комплектів JA Solar+ABB

Спецпропозиція для станцій під "зелений" тариф на обладнанні преміальних комплектів JA Solar+ABB

Компанія ППФ "Покрівля&Фасад" підготувала спеціальні комплекти мережевих сонячних електростанцій для підключення "зеленого" тарифу на базі устаткування преміумклас :

  • Італійських інверторів ABB. 1 і 3-фазні інвертори ABB потужностями від 2 до 27,6 кВт призначені для підключення "зеленого тарифу" для домогосподарств. Ці побутові сонячні інвертори поєднують усі можливості інверторів ABB для промислового застосування: сумісність з системами видаленого моніторингу та управління, простоту монтажу, високу продуктивність і ККД. Інвертори сумісні із зовнішніми датчиками
  • Стан довкілля, до них можуть бути підключені модулі дротяного і безпровідного моніторингу, за роботою фотоелектричних станцій на основі цих інверторів можна стежити через інтернет, як на екрані комп'ютера, так і зі смартфону.
  • Фотомодулів JA Solar (Tier 1). Модуль JA 4bb спроєктований з урахуванням зниження опору послідовно сполучених елементів і механічної напруги між вузлами їх з'єднання, що підвищує надійність і ККД перетворення енергії в модулях. Висока вихідна потужність і коефіцієнт корисної дії модуля до 16,99% підтвердженого аудиторською компанією TUV Rheinland. Розроблений для систем IEC 1000 В. Антивідблиск і проти грязьового покриття зменшують втрати потужності внаслідок наявності бруду і пилу.

Мають відмінні експлуатаційні характеристики в умовах низького рівня освітлення. Відмінна міцність під дією навантажень : сертифікат стійкості до високих вітрових (2400 Па) і снігових (5400 Па) навантажень. Гарантія 12 років на продукт, гарантія 25 років на лінійні характеристики вихідної потужності.

Пропонуємо 3 конфігурації з інверторами потужностями 5,8 кВт, 10 кВт і 27,6 кВт, які є найбільш затребуваними при підключенні "зеленого" тарифу для приватних домогосподарств.

При цьому конфігурація на 27,6 кВт укомплектована 30,25 кіловатами фотомодулів, що дозволить збільшити вироблення електроенергії впродовж року і заробити на "зелений" тариф по максимуму.

Усе устаткування ретельно тестували на сумісність, усе робоче, завезено в Україну "у білу" (є усі документи, що підтверджують законність імпорту і сплату усіх митних платежів), усі документи для підключення і постановки на облік.

Ціни з ПДВ. Комплекти включають тільки інвертор і фотомодулі. Кріпильні системи, провідники і захист не входять в комплект. Акція діє з 20.11.2018 до закінчення товарних запасів.

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали