Спецпропозиція для станцій під "зелений" тариф на устаткуванні Fronius та фотомодулів Hanwha Q Cells

Спецпропозиція для станцій під "зелений" тариф на устаткуванні Fronius та фотомодулів Hanwha Q Cells

Компанія ППФ "Покрівля&Фасад" пропонує сонячні електростанції під "зелений тариф" на устаткуванні преміумклас (інвертор фотомодуль) потужністю 10 кВт, 15 кВт, 20 і 30 кВт за дуже вигідною ціною!

Ми підготували спеціальні комплекти на базі австрійського інвертора Fronius і фотомодулів Hanwha Q Cells за технологією Q.ANTUM (PERC).

Справжні австрійські інвертори Fronius мають один з кращих ККД серед інверторів і обладнані вбудованим моніторингом. Фотомодулі Hanwha Q Cell належать до класу Tier 1, що гарантує їх високу ефективність упродовж усього терміну експлуатації.

У 30-кіловатних комплектах уперше використовуються набори з 2-х інверторів Fronius потужностями 27 кВт 3 кВт або 20 кВт 10 кВт (ціна за запитом). Попри подвоєння кількості інверторів, завдяки оптимізації комплектації та спеціальним програмам вдалося уникнути підвищення вартості комплектів. Усе це дозволяє добитися оптимального показника окупності і мінімізувати терміни повернення інвестицій.

Усе устаткування ретельно протестували на сумісність, усе робоче, завезено в Україну офіційно (є усі документи, що підтверджують законність імпорту і сплату усіх митних платежів), усі документи для підключення і постановки на облік на руках.

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали