Спецпропозиція для станцій під "зелений" тариф на устаткуванні ABB та фотомодулів Hanwha Q Cells.

Спецпропозиція для станцій під "зелений" тариф на устаткуванні ABB та фотомодулів Hanwha Q Cells.

Компанія ППФ "Покрівля&Фасад" підготувала спеціальні комплекти мережевих сонячних електростанцій для підключення "зеленого" тарифу на базі устаткування преміумклас: італійських інверторів ABB і фотомодулів Q Cells від компанії Hanwha (Tier 1). Пропонуємо 3 конфігурації з інверторами потужностями 6 кВт, 10 кВт і 27,6 кВт, які є найбільш затребуваними при підключенні "зеленого" тарифу для приватних домогосподарств.

Hanwha Q CELLS - один з найбільших світових виробників фотоелектричних панелей, що незмінно входить в ТОП-10 рейтингу Bloomberg Tier 1. Q.ANTUM - фірмове відгалуження технології PERC від Hanwha, що має відмінні показники LI, - і LeTI- деградації. А інвертори ABB відмінно зарекомендували себе як в домашніх, так і в промислових сонячних електростанціях.

Усе устаткування ретельно протестували на сумісність, усе робоче, завезено в Україну офіційно (є усі документи, що підтверджують законність імпорту і сплату усіх митних платежів), усі документи для підключення і постановки на облік.

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали