Готові рішення геліосистем від Компанії ППФ та Атмосфера

Готові рішення геліосистем від Компанії ППФ та Атмосфера

Компанія ППФ "Покрівля&Фасад" спільно з компанією "Атмосфера" пропонують Вам набори "Атмосфера-Просто"! - це повні комплекти устаткування, комплектуючих і витратних матеріалів, необхідних для складання і монтажу сонячних водогрійних систем. Ми пропонуємо різні технології генерації тепла: на вакуумних і плоских геотермальних колекторах, а також на фотоелектричних модулях, що б Ви змогли підібрати ідеальний варіант під власні потреби та можливості.

Кожен комплект "Атмосфера-Просто"! включає:

  • Теплогенеруючу установку (сонячний термальний колектор, або PV- модулі й ТЕН)
  • Бак-накопичувач відповідного об'єму.
  • Усю необхідну допоміжну арматуру і комплектуючі.

Це устаткування спеціально підібране інженерами компаній, для того, щоб Вам не довелося нічого самостійно калькулювати і вибирати. Замовивши комплект "Атмосфера-Просто"!, Ви отримуєте акуратно упакований набір устаткування і комплектуючих, в який входить абсолютно все, що необхідно!

Ніяких пошуків відсутнього ніпеля або прокладення, все ретельно продумано, розраховано і упаковано!

"Атмосфера-Просто"! - це не просто набір комплектуючих, це - комерційно вигідний продукт! 

Геотермальна система на вакуумних трубчастих колекторах ефективна упродовж усього року!

Завдяки глибокому вакууму в скляних трубках, з яких полягає колектор, втрати тепла усередині сонячного колектора мінімальні. Вони демонструють високу ефективність навіть у 20-градусний мороз!

Окрім цього, трубчастий колектор простіше встановлювати на дах в порівнянні з плоским колектором - він складається з кріплень, корпусу-теплообмінника і скляних вакуумних трубок. Таким чином, монтаж трубчастого колектора можна здійснювати у декілька етапів: спочатку встановлюємо кріплення, на рамі закріплюємо теплообмінник, після чого по одній вставляємо в нього вакуумні трубки.

Виберіть свій комплект готового рішення на вакуумних колекторах від Компанії ППФ і Атмосфера

 

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали