Металочерепиця Опал в м. Коростень

Во время строительства применялись следующие товары

Приватний будинок розташований  за адресою: Житомирська область, Коростень, 11501


На даному об'єкті відбувалася запланована реконструкція покрівлі, і наша компанія взяла на себе важливе завдання забезпечити максимальну якість цього процесу.
З метою гарантування найвищої якості та тривалої служби покрівлі, ми запропонували нашому клієнту оптимальний вибір покрівельних матеріалів, які відповідали його бюджету. Проведені заміри та ретельні розрахунки дозволили точно визначити необхідний обсяг матеріалів і скласти бюджет на виконання проекту.
Клієнт віддав свою перевагу металочерепиці ОПАЛ. Цей тип покрівельного матеріалу виділяється стильним дизайном та унікальною формою, яка надає будівлі особливий характер. Колір металочерепиці був підібраний з урахуванням загального стилю об'єкту.
Кількість необхідних матеріалів була виміряна та розрахована нашими фахівцями, щоб уникнути зайвих витрат або недоліків. Таким чином, наша команда була готова забезпечити високоякісну та стильну заміну покрівлі, відповідно до бажань та очікувань клієнта, і відзначити професіоналізм команди та високий стандарт обслуговування, яким ми пишаємося.
 

Доборные элементы к металлочерепице и профнастилу
Металлочерепица ОПАЛ

Кровельные материалы

Альтернативная энергетика

Фасадные материалы

Заборы и ограждения

Всё для фундамента

Строительные материалы