Кредитна програма "IQ energy" від Європейського банку реконструкцій та розвитку

Кредитна програма "IQ energy" від Європейського банку реконструкцій та розвитку

Щороку все більше сімей в Україні роблять своє житло комфортнішим і енергоефективнішим з програмою фінансування енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy, яка стартувала навесні 2016 року. Програма передбачає надання компенсації фізичним особам у разі придбання та установки ними енергоефективного устаткування і матеріалів для термомодернізації житла.

Керівник програми IQ energy говорить, що за два роки вже більше ніж 30 тисяч українських сімей взяли участь в програмі та вибрали енергоефективні рішення, такі як утеплення стін, дахів і підлог, установка сонячних колекторів, сучасних систем опалювання і так далі. Список матеріалів і устаткування, на придбання яких можна отримати європейську компенсацію IQ energy, налічує вже понад 7000 рішень, що дозволяють жителям України істотно економити на опалюванні.

Компенсацію можна отримати не лише на основне устаткування, але і на супутні товари, а також вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків-партнерів програми, разом з основним устаткуванням. Банки-партнери програми пропонують різні типи кредитів. Особливо зручно розплачуватися кредитною картою від банку-партнера програми.

Її можна один раз оформити у банку, після чого розраховуватися в торгових мережах або в інтернет-магазинах, і кожного разу отримувати компенсацію при купівлі енергоефективних товарів для утеплення житла шляхом кредитного ліміту.

Програма IQ energy розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р, де Європейський Союз надає найбільший вклад, за підтримки Швеції та Федерального міністерства фінансів Австрії. Загальний об'єм компенсацій на утеплення житла 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора.

Більше інформації про кредитну програму від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy Ви можете дізнатися у банках, які є партнерами ЄБРР

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали