Каучуковий утеплювач ​EUROBATEX для професіоналів

Каучуковий утеплювач ​EUROBATEX для професіоналів

EUROBATEX – це передовий утеплювач, створений для високоефективної теплоізоляції у спеціалізованих галузях промисловості та будівництва. Знаючи, наскільки важливо мати матеріали з гарантованою теплоізоляцією та найвищою якістю, EUROBATEX є відмінним вибором завдяки своїм унікальним властивостям.

Компанія ППФ ретельно досліджує потреби ринку та пропонує лише найкращі матеріали.

Цей утеплювач зі спіненого синтетичного каучуку є не лише продуктом, він має свою власну історію успіху, яка підкреслюється його впевненими показниками якості та надійності.

Бренд EUROBATEX представляє широкий асортимент продуктів технічної тепло- та звукоізоляції, виготовлених зі спіненого синтетичного каучуку.

Ці різноманітні моделі теплоізоляції EUROBATEX застосовуються як у системах будинків та інженерних спорудах (опалення, водопостачання, вентиляція), так і в різних секторах промисловості (генерація і транспортування холоду, суднобудування, нафтохімія, транспорт тощо), дотримуючись високих стандартів охорони навколишнього середовища.

Бренд Eurobatex належить італійській компанії Union Foam S.p.a., яка в 1978 році стала піонером виробництва спіненого каучукового теплоізоляційного матеріалу в Італії. На сьогодні Union Foam накопичив значний досвід у дослідженнях та розробці інноваційних та високотехнологічних продуктів, впевнено позиціонуючи себе як одного з лідерів європейського ринку у цій галузі та постійно розвиваючись.

Переваги теплоізоляції EUROBATEX включають:

  • Закриту рівномірну мікропористу структуру та низький коефіцієнт теплопровідності, що забезпечує ефективне зменшення потоків тепла через матеріал.
  • Високий коефіцієнт звукопоглинання для зменшення вібрацій.
  • Еластичність матеріалу, яка спрощує його монтаж.
  • Широкий діапазон робочих температур.
  • Висока стійкість до дифузії водяної пари.
  • Низька гігроскопічність.
  • Пожежна безпека.

Можливо, ви зацікавлені дізнатися більше про конкретні характеристики EUROBATEX або звідки можна його придбати для вашої специфічної діяльності?

З питань співпраці, телефонуйте менеджерам Компанії ППФ

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали