Нові стрічки FIXIT в асортименті Компанії ППФ

Нові стрічки FIXIT в асортименті Компанії ППФ

Дорогі клієнти!

Ми маємо приємну новину для вас! У нашому асортименті тепер є нові стрічки, які допоможуть у боротьбі з холодом, герметизації примикань шиповидної мембрани, з'єднанні стиків паро- та гідроізоляційних плівок, обробці швів та навіть у герметизації компенсаційних проміжків між листами ЦСП.

В нашому асортименті з'явилися 4 нові стрічки, які допоможуть у різних роботах:

  1. Бутиловий гідроізоляційний шнур Б-2: Пластична маса бутилкаучукового герметика у вигляді шнура. Використовується для герметизації примикань, з'єднань плит, стиків елементів та монтажу водостоків.
  2. Двостороння стрічка на тканинній основі П-2: Ідеально підходить для з'єднання горизонтальних та вертикальних стиків паро- та гідроізоляційних плівок, а також для ремонту та герметизації.
  3. Зовнішня паронепроникна стрічка для герметизації вікон ВЗ-2: Використовується для з'єднання гідроізоляції з вікном та герметизації примикань до комину. Забезпечує захист від вологи та звукоізоляцію.
  4. Внутрішня паронепроникна стрічка для герметизації вікон ВВ-2: Призначена для парогерметичної обробки швів біля вікон зсередини. Встановлюється для внутрішнього утеплення та герметизації.

Спробуйте ці новинки від FIXIT і переконайтеся в їх якості та ефективності!

З питань співпраці, телефонуйте. 
Всеукраїнський контакт-центр:
+38 (063) 439-25-95
+38 (067) 340-21-60
+38 (099) 027-55-45
 

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали