Компанія ППФ стала учасницею державної програми відновлення житла "єВідновлення".

Компанія ППФ стала учасницею державної програми відновлення житла "єВідновлення".

Компанія ППФ долучилася до ініціативи "єВідновлення". В наших офісах ви маєте можливість придбати будівельні матеріали, використовуючи кошти з рахунку "єВідновлення".

Програма "єВідновлення" надає можливість отримати компенсацію до 200 тисяч гривень на відновлення ваших об'єктів, які постраждали під час війни. Згідно з цією програмою, власники пошкодженого майна мають можливість подати заяву через мобільний портал Дія та отримати компенсацію від держави. Отримані кошти ви зможете використовувати для придбання будівельних матеріалів або послуг підрядників, які беруть участь у програмі. Важливо відзначити, що ці послуги та матеріали мають бути спрямовані саме на відновлення пошкодженого майна.

Процедура участі досить проста. Власники пошкодженого майна можуть подати заяву через мобільний портал Дія. Після затвердження заявки, компенсація буде перерахована на спеціальний рахунок, призначений для використання згідно з цільовим призначенням програми.

У наших офісах ви маєте можливість придбати будівельні матеріали, використовуючи кошти з рахунку "єВідновлення". Просимо повідомити менеджерів про вашу участь у програмі. Ви завжди можете отримати більш докладну інформацію та вирішити всі питання, звернувшись до наших консультантів
 

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали