Шановні клієнти! Будьте уважні при купівлі будівельних матеріалів!

Шановні клієнти! Будьте уважні при купівлі будівельних матеріалів!

УВАГА! Почастішали ВИПАДКИ ШАХРАЙСТВА при купівлі будівельних матеріалів в Інтернеті.


Ми вважаємо обов’язковим проінформувати ВАС.
Вибір будматеріалів – важливе та серйозне завдання. Звертайте увагу на умови: продукція відповідає своїм характеристикам, має бути якісною та мати прийнятну ЦІНУ. Приваблива ціна має залишатися, все ж таки, адекватною. Наприклад, ОSB за 250 грн чи металопрофіль за 100 грн. Занижена ціна ВАС має насторожити!
Зателефонуйте або зайдіть на сайти заводів, виробників, відомих будівельних магазинів. Вони пропонують більшу, але приблизно однакову ціну. Ціна на продукцію у ШАХРАЇВ буде мати колосальну знижку, аргументують це розпродажем чи закриттям складу.

СХЕМА шахрайства наступна: злочинці розміщують рекламні оголошення в Інтернеті. ВАЖЛИВА УМОВА шахрая є оплата покупки будівельних матеріалів на карту за фактом доставки. 
Шахрай замовляє в офіційній компанії доставку за узгодженим з замовником адресом. Як тільки водій прибуває на місце вивантаження, шахрай телефонує до клієнта з вимогою здійснити оплату на його особисту карту. Себе він може називати представником компанії. А після того, як отримає кошти - не виходить на зв’язок.
Ми просимо ВАС, звертайте увагу на наступні моменти, які допоможуть запобігти фінансовим втратам:

  • Будівельні матеріали купуйте на сайтах компаній, які цінують власну репутацію, мають офіційні сторінки в соціальних мережах та працюють на ринку багато років.
  • Остерігайтеся неадекватно низької ціни. Це перше, що вас повинно насторожити. Ви маєте розуміти, що продукція має собівартість, плюс: компанії сплачують податки, донатять, оплачуть оренду офісів та складів, платять зарплату фахівцям. Низька ціна - це велика ймовірність зіткнутися с аферистами.
  •  Перевіряйте інформацію про продавця, перш ніж надіслати кошти. 
  • Не здійснюйте оплату на особисту карту «продавця».


Обов’язкова УМОВА КОМПАНІЇ ППФ: 
оплачуйте продукцію в офісах продаж, чи на розрахунковий рахунок ФОП, при надані документів. Телефонуйте та перевіряйте інформацію за офіційними номерами:
+38 (063) 439-25-95
+38 (067) 340-21-60
+38 (099) 027-55-45


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Машина з товаром їде за вказаним адресом тільки після підтвердження оплати менеджером компанії. ОПЛАТИ на карту за фактом доставки НЕ ІСНУЄ.
В Компанії ППФ ви можете отримати професійну консультацію у виборі будівельних матеріалів. Компанія ППФ працює 12 років на ринку України з приватними особами та організаціями. Ми представляємо популярні бренди українських та світових виробників. Нам також довіряють виробники преміум-сегменту, які в свою чергу, обирають професійні компанії. Їх інтереси можуть представляти ретельно обрані.


З турботою та повагою, колектив Компанії ППФ. 

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали