Про нашого клієнта в українському журналі Forbes

Про нашого клієнта в українському журналі Forbes

Компанія ППФ протягом багатьох років активно  співпрацює з національною мережею АЗС UPG.

Нам приємно читати та ділитися їх досягненнями.

Деякі факти про UPG:

  1. Головний офіс національної мережі знаходиться у м. Коростень.
  2. Вдалося повністю відбудувати бізнес під час війни.
  3. Мережа стала другою на ринку за обсягом постачання в Україну світлих нафтопродуктів.

Як пише видання:

 «За 20 років роботи невеличка компанія з Коростеня зуміла вийти в лідери українського ринку пального під брендом UPG. Рік тому для неї все змінилося, бізнес довелося відбудовувати з нуля. Ось його історія.

5 лютого розпочався другий етап нафтового ембарго, яке передбачає цілковиту відмову ЄС від імпорту російських нафтопродуктів. Але українські оператори до цього готові. Так, група компаній UPG ще на початку року оголосила про набуття морського терміналу для перевалки і зберігання нафтопродуктів у Польщі. Серед українських гравців паливного ринку така угода ухвалена вперше.

Засновнику і власнику групи компаній UPG Володимиру Петренку 44 роки. Він мешкає у Коростені й половину свого життя розвиває паливний бізнес, цьогоріч його компанії виповнюється 20 років. За цей час вона стала другою на ринку за обсягом постачання в Україну світлих нафтопродуктів, а національна мережа АЗК, що входить в групу UPG, сягнула на понад 80 заправочних комплексів і продовжує зростати.

Чому компанія впевнена, що незабаром стане лідером українського паливного ринку, як відмовилась від білоруських нафтопродуктів, втративши при цьому мільйони євро і ледь не втративши бізнес, для чого придбала термінал у Польщі і як все це вплинуло на вартість пального в Україні – у матеріалі Forbes».

Посилання на видання:

https://forbes.ua/ru/company/feniks-na-rinku-palnogo-yak-merezha-azk-upg-vidnovila-biznes-zruynovaniy-24-lyutogo-14032023-12103

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали