У Коростенській районній лікарні відкрили нове реабілітаційне відділення

У Коростенській районній лікарні відкрили нове реабілітаційне відділення

Компанія ППФ працювала над виготовленням (за індивідуальними розмірами), постачанням та монтажом жалюзів на вікна для КНП «Коростенської центральної районної лікарні Ушомирської сільської ради»

Для нас дуже велика радість бути корисними, виконуючи свою роботу: покращувати умови праці людей, самовідданих роботі під час війни.

Нагадуємо: нове, сучасне відділення реабілітації 26 липня відкрилось в КНП «Коростенська центральна районна лікарня Ушомирської сільської ради»

Про це повідомила пресслужба Коростенської РВА.

"На сьогоднішній день відкриття такого відділення – це вкрай важливий крок. І хоча його створення почалось задовго до війни, саме зараз його завершення стане новим поштовхом в роботі медичної спільноти районної лікарні. На жаль, ми живемо у страшні часи війни. Чимало захисників і захисниць України, а також мирних жителів нині отримують поранення, пошкодження, довго лікуються і повинні мати можливість отримати якісні послуги з реабілітації. Саме цим і будуть займатись професійні спеціалісти відділення лікарні", - йдеться у повідомленні.

Разом до Перемоги. 

Більше про роботу у розділі сайту: "Наші об'єкти".

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали