Містобудівний кадастр Житомирської області створений і доповнюється новими даними

Протягом останніх двох років у Житомирській області створювали містобудівний геокадастр. Для цього закупили спеціальну техніку та відсканували паперові документи. Наразі база даних кадастру постійно поповнюється. Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Житомирської облдержадміністрації, на цьому наголосив сьогодні голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час брифінгу в рамках проведення стратегічної сесії зі створення та ведення містобудівного кадастру.

Керівник області зазначив, що проблем з плануванням територій у Житомирській області немає. "Є бажання працювати в цьому напрямку і робити це правильно. За останні два роки з обласного бюджету ми виділили 1 млн. грн. За ці кошти ми створили містобудівний геокадастр області, закупили техніку та відсканували всі документи, які були у паперовому вигляді, і всі ці дані внесли до електронної бази даних. На попередній сесії ми затвердили генеральний план області.

Тепер нам потрібно активно працювати і поповнювати базу даних", — наголосив Гундич. Як повідомляв УНІАН, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ спільно з міжнародними партнерами планує до 2021 року створити Містобудівний кадастр України.

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали