Відкриття нової філії Компанії ППФ в м. Овруч

Відкриття нової філії Компанії ППФ в м. Овруч

Ми раді оголосити про відкриття нової філії Компанії ППФ "Покрівля&Фасад" в м. Овруч.

Відкриття філії стало логічним продовженням політики глобального розширення компанії з метою задоволення зростаючих потреб наших замовників.

Новий затишний офіс представлений молодою командою фахівців, готових забезпечити швидко і рішення, що якісно персоналізуються, для усіх наших клієнтів.

Компанія ППФ є дилером багатьох виробників будматеріалів. Стійкі взаємовідносини, що сформувалися, з основними виробниками, і сумарні об'єми по вибірці будматеріалів дозволяють забезпечити найкраще співвідношення "ціна - якість". З метою задовільнення потреби усіх своїх клієнтів, компанія постійно підтримує запаси продукції, що дозволяють робити негайні відвантаження зі складів.

Індивідуальний підхід персонального менеджера зробить роботу з Компанією ППФ зручною і вигідною у всьому. Звернувшись в одну компанію, Ви отримаєте усе необхідне для будівництва, а також проведення покрівельних і обробних робіт.

Поспішаємо повідомити, що офіс здійснюватиме свою роботу з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 і в суботу з 9:00 до 14:00.

Отримати консультацію можна буде в робочий час за номером: +380 67 816 62 13.

Офіс розташований за адресою: м. Овруч, вул. Гетьмана Виговського, 34.

Ласкаво просимо!

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали