"Зелений" тариф та енергетична незалежність

"Зелений" тариф та енергетична незалежність

При підключенні "зеленого" тарифу основним недоліком мережевих сонячних електростанцій являється нездатність працювати та робити електроенергію при відключенні центральної енергомережі.

"А буде станція працювати, якщо пропаде електрика"? - таке питання задає більшість майбутніх власників мережевих сонячних станцій.

Дійсно, при аварії на електропідстанції дуже образливо мати дах, заставлений фотомодулями, і сидіти без електрики, як і твої сусіди.

Рішенням може бути станція на гібридному інверторі. Проте, у більшості випадків, потужність такого інвертора обмежена 5 або 10 кіловатами. Але цієї потужності абсолютно недостатньо для повернення інвестицій за "зеленим" тарифом.

Гібридне розв'язання гібридного питання

Компанія ППФ "Покрівля&Фасад" пропонує рішення: станції потужністю до 30 кВт, що складаються з 9-кіловатного гібридного інвертора IMEON, австрійського мережевого інвертора Fronius потужністю 10 або 20 кВт, і  батарей BYD місткістю 10кВт·ч (гарантія 10 років).

Таке рішення дозволяє максимізувати доходність станції за зеленим тарифом, а також забезпечує достатню незалежність для практично будь-якого домогосподарства.

 

Покрівельні матеріали

Альтернативна енергетика

Фасадні матеріали

Паркани та огорожі

Все для фундаменту

Будівельні матеріали